Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кытай ПВХ изоляциясе җылыту чыбыгы |
| Изоляция материалы | ПВХ |
| Чыбык диаметры | 2,5 мм, 3,0 мм, 4,0 мм һ.б. |
| Җылыту озынлыгы | махсуслаштырылган |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1000 мм, яки махсус |
| Төс | ак, соры, кызыл, зәңгәр һ.б. |
| MOQ | 100 данә |
| Судагы каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин (гадәти су температурасы) |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | эретү җылыту чыбыгы |
| Сертификация | CE |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Эретүче Кытай ПВХ изоляциясе җылыту чыбыгының озынлыгын, көчәнешен һәм көчен кирәк булганда көйләргә мөмкин. Чыбыкның диаметрын 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм һәм 4,0 мм итеп сайларга мөмкин. Чыбык өслеге пыяла утыннан, алюминийдан яки дат басмас корычтан үрелгән булырга мөмкин. ...эретү чыбыклы җылыткычКургаш чыбык тоташтыргычы булган җылыту өлеше резина башлы яки ике стеналы кыскара торган трубка белән герметикланырга мөмкин, сез үзегезнең куллану ихтыяҗларыгызга карап сайлый аласыз. | |
Продукт конфигурациясе
ПВХ изоляцияләнгән җылыту чыбыгы, нигездә, эретмәле электр җылыту чыбыгы һәм ПВХ изоляция катламы югары температуралы изоляция тукымасыннан тора. Кулланылганда, ул тиз җылыту, тигез температура, югары җылылык нәтиҗәлелеге һәм яхшы ныклык үзенчәлекләренә ия. ПВХ эретү чыбык җылыткычы Каршылыклы эретмә чыбыгы пыяла җепселле чыбыкка урала, яки бер каршылыклы эретмә чыбыгы үзәк чыбык буларак бөтерелә, һәм тышкы катлам ПВХ изоляция катламы белән каплана.
Продукция үзенчәлекләре
1. Электр җылытуны конверсияләүнең югары нәтиҗәлелеге. PCV изоляцияләнгән җылыту чыбыгы югары электр конверсияләү нәтиҗәлелегенә ия һәм энергияне нәтиҗәле экономияли ала. Ул тиз җылыту, бердәм җылыту, куркынычсыз җылыту, энергияне саклау, батареяның гомерен озайту һ.б. өстенлекләренә ия.
2. Яхшы электр үткәрүчәнлеге. ПВХ изоляцияләнгән җылыту кабеле яхшы электр үткәрүчәнлегенә, энергияне саклауга һәм ток йогынтысына ия түгел.
3. Су үткәрми торган һәм җылылык изоляциясе яхшы. ПВХның беренче катламы энәле мамыктан яки тротуар мамыгыннан торган мамык катлам булса да, икенче катлам - силикон белән төрелгән җылыту чыбыгыннан торган җылыту катламы, ә өченче катлам - тукылмаган тукымадан торган тоташтырылган астар катламы. Мондый җитештерү җылыту битләренең җылылык изоляциясен һәм йомшаклыгын гына түгел, ә су үткәрми торган һәм җылылык изоляциясе яхшы күрсәткечләренә дә ия.
4. Озак хезмәт итү вакыты. Тышкы изоляция саклагыч катламы ПВХ, пыяла җепселле чыбык, консервланган бакыр чыбыктан эшләнгән, һәм хезмәт итү вакыты 5 елдан артык гарантияләнә. Шул ук шартларда ПВХ җылыту чыбыгының хезмәт итү вакыты металл чыбыкка караганда күпкә озаграк.
Завод рәсеме
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













