Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кытай мич гриль җылыту элементы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Мичнең җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...мичнең җылыту элементыМикродулкынлы мич, плитә, электр гриле өчен кулланыла. Мич җылыткычының формасын клиент рәсемнәре яки үрнәкләре буенча көйләргә мөмкин. Торба диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм яки 10,7 мм итеп сайларга мөмкин. JINGWEI HEATER - профессиональ җылыту торбалары заводы, аның көчәнеше һәм көчемичнең җылыту элементыКирәк булганда көйләнергә мөмкин. Мичнең җылыту элементы трубкасын җылытырга мөмкин, җылытканнан соң трубканың төсе куе яшел төстә булачак. Бездә терминал модельләренең күп төрләре бар, әгәр сезгә терминал өстәргә кирәк булса, безгә башта модель номерын җибәрергә кирәк. | |
Продукт конфигурациясе
Гриль миченең җылыту элементы металл торбадан эшләнгән, тышчасы металл торбадан эшләнгән. Спираль электр җылыту эретмәсеннән эшләнгән чыбыклар (никель-хром, тимер-хром эретмәсе) торбаның үзәк күчәре буйлап тигез таралган. Бушлыклар яхшы изоляция һәм җылылык үткәрүчәнлеккә ия булган магнезия комы белән тутырыла һәм тыгызлана. Соплоның ике очы да силикагель яки керамик герметиктан эшләнгән. Гадәттә көнкүреш мичләрендә кулланыла торган мич гриль җылыту элементы югары температурага чыдам материаллардан эшләнгән, шуңа күрә ул коры кайнату режимында пешерелә. Мичкә яхшырак туры килер өчен, мич гриль җылыту торбасының формасын һәм зурлыгын көйләргә, шулай ук көчәнешне һәм куәтне таләпләргә туры китереп көйләргә мөмкин.
Продукция үзенчәлекләре
1. Басымга чыдамлык, коррозиягә чыдамлык, югары температурага чыдамлык
2. Ныклы дат басмас корычтан эретеп ябыштыру технологиясен, бик яхшы материалны һәм озак хезмәт итү вакытын кулланыгыз.
3. Югары тыгызлыклы үзәкләштерелгән тип, компакт структура һәм яхшы тотрыклылык.
Завод тикшерүе элементлары:
1. Гомуми үлчәмнәр.
2. Изоляциянең җимерелүен тикшерү (2000В 1 ампер).
3. Изоляциягә каршы торучанлык 1000В, 11ГΩ (югары температуралы эш вакытында торба шартлавын булдырмас өчен ультра югары изоляция таләпләре)
4. Каршылык кыйммәте +5% - -10%
5. Җеп
6. Башка техник таләпләр
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















