| Продукт исеме | Кытай микродулкынлы мич җылыту элементы җитештерүчеләре |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Дымлы җылылык сынауыннан соң изоляциягә каршы тору | ≥30MΩ |
| Дымлылык торышы Агып чыгу агымы | ≤0.1 мА |
| Өслек йөкләнеше | ≤3.5Вт/см2 |
| Торба диаметры | 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм һ.б. |
| Форма | туры, U формасындагы, W формасындагы һ.б. |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Мичнең җылыту элементы |
| Торба озынлыгы | 300-7500 мм |
| Форма | махсуслаштырылган |
| Раслаулар | CE/ CQC |
| Терминал төре | Шәхси заказ буенча |
| ...мичнең җылыту элементыМикродулкынлы мич, плитә, электр гриле өчен кулланыла. Мич җылыткычының формасын клиент рәсемнәре яки үрнәкләре буенча көйләргә мөмкин. Торба диаметрын 6,5 мм, 8,0 мм яки 10,7 мм итеп сайларга мөмкин. JINGWEI HEATER - профессиональ җылыту торбалары заводы, аның көчәнеше һәм көчемичнең җылыту элементыКирәк булганда көйләнергә мөмкин. Мичнең җылыту элементы трубкасын җылытырга мөмкин, җылытканнан соң трубканың төсе куе яшел төстә булачак. Бездә терминал модельләренең күп төрләре бар, әгәр сезгә терминал өстәргә кирәк булса, безгә башта модель номерын җибәрергә кирәк. | |
Мич җылыту трубкасыэлектр җылыту элементының бер төре, мич, киптергеч, җылыткыч һ.б. кебек җылыту җиһазларының барлык төрләрендә киң кулланыла.микродулкынлы мичнең җылыту элементларыдат басмас корычтан ясалган, спираль электротермаль эретмә чыбык (мәсәлән, никель-хром, тимер-хром эретмәсе) торбаның үзәк күчәре буйлап таралган. Бушлык яхшы изоляция һәм җылылык үткәрүчәнлеге булган кристалл магний оксиды порошогы белән тутырылган. Буэлектр торбалы җылыту элементыгади структура, югары механик ныклык, югары җылылык нәтиҗәлелеге, куркынычсыз һәм ышанычлы, җиңел урнаштыру, озын хезмәт итү вакыты һ.б. үзенчәлекләренә ия.электр җылыту трубкасыбарлык төр селитра багы, бак, май багы, кислота һәм селте бакларын җылыту һәм эретә торган металл эретү миче, һава җылыту миче, киптерү миче, кайнар пресслау штамплары һәм башка җайланмалар өчен яраклы.
1. Торбаларны сайлау принцибы: температурага чыдамлык, коррозиягә чыдамлык.
2. Каршылык чыбыгын сайлау: Cr20Ni80
3. Магний оксиды порошогын сайлау: сәнәгать сыйфатындагы магний оксиды порошогы
4. Герметик материалларны сайлау: силикон мае +704 герметик
5. 380В дат басмас корыч электр җылыту трубкасының сыйфатына тәэсир итүче факторлар арасында материалның сыйфаты бик мөһим.
6. Электр җылылык торбалары өчен чималны акыллы сайлау - сыйфатын тәэмин итүнең алшартыэлектр җылылык торбалары.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














