Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Кытай сыгылмалы силикон каучук җылыту тасмасы |
| Материал | Силикон каучук |
| Калынлыгы | 1,5 мм |
| Көчәнеш | 12В-230В |
| Көч | махсуслаштырылган |
| Форма | Түгәрәк, квадрат, турыпочмак һ.б. |
| 3M ябыштыргыч | өстәргә мөмкин |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | Силикон каучук җылыту мәйданчыгы |
| Терминал | Шәхси заказ буенча |
| Төргәк | картон |
| Раслаулар | CE |
| Силикон каучук җылыткыч составында силикон каучук җылыту мәйданчыгы, картер җылыткычы, су агызу торбасы җылыткычы, силикон җылыту каешы, өйдә кайнату җылыткычы, силикон җылыту чыбыгы бар. Силикон каучук җылыту мәйданчыгы спецификацияләрен клиент таләпләренә туры китереп көйләргә мөмкин. | |
Продукт конфигурациясе
Имин газ баллоннарын җылыту өчен силикон җылыту мәйданчыгы - газ баллоннарын куркынычсыз һәм нәтиҗәле җылыту өчен эшләнгән махсус җылыту җайланмасы. Бу силикон каучук җылыту мәйданчыклары гадәттә югары сыйфатлы, сыгылмалы силикон каучуктан ясала һәм куркынычсыз эшләүне тәэмин итү өчен функцияләр белән җиһазландырылган. Без силикон җылыту мәйданчыгын сезнең соравыгыз буенча көйли алабыз.
Продукция үзенчәлекләре
1. Материал
Силикон каучук:Җылыту мәйданчыгы сәнәгать сыйфатлы силикон каучуктан эшләнгән, ул нык, сыгылмалы һәм югары температураларга чыдам.
Пыяла җепселләреннән ныгыту:Чыдамлыкны һәм җылылык бүленешен арттыру өчен еш кына пыяла җепселләре белән ныгытылган.
2. Функциональлек
Бердәм җылылык бүленеше:Газ баллонының тигез җылынуын тәэмин итеп, аның өслеге буйлап тигез җылылык бирә.
Температураны контрольдә тоту:Куркынычсыз һәм төгәл температураны саклап калу өчен термостат яки тышкы температура контроллерлары белән җиһазландырылган.
3. Куркынычсызлык
Артык җылынудан саклау:Температура чикләреннән артып китмәсен өчен, артык кызудан саклау кебек куркынычсызлык функцияләре бар.
Изоляция:Силикон материалы изолятор ролен үти, яну яки тирә-юнь мохиткә зыян китерү куркынычын киметә.
4. Дымга һәм химик матдәләргә чыдамлык
Силикон каучук дымга, майларга һәм күп химик матдәләргә чыдам, шуңа күрә җылыту мәйданчыгын каты сәнәгать мохитендә куллану өчен яраклы итә.
Продукция куллану
Газ баллоннарын җылыту: Салкын мохиттә газ баллоннарын тотрыклы температурада тоту өчен идеаль, бу түбән температураларда эффективлыгы кимергә яки куллануга яраксыз булып китәргә мөмкин булган газларның дөрес эшләве өчен бик мөһим.
Газ конденсациясен булдырмау: Газ баллоннарының конденсациясен яки бозлануын булдырмаска ярдәм итә, бу аларның эшләвенә комачаулый ала.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314








