Продукт параметрлары
| Продукт исеме | Ферментацияләү өчен өйдә кайнату өчен җылыту каешы |
| Дымлылык торышы изоляциягә каршы торучанлык | ≥200MΩ |
| Көч | 20-25 Вт |
| Көчәнеш | 110-230В |
| Материал | силикон каучук |
| Каеш киңлеге | 14 мм һәм 20 мм |
| Каеш озынлыгы | 900 мм |
| Каршылыклы көчәнеш | 2000В/мин |
| Судагы изоляцияләнгән каршылык | 750МОм |
| Куллану | өй кайнату җылыткычы |
| Кургаш чыбык озынлыгы | 1900 мм |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Раслаулар | CE |
| Штепсель | АКШ, Евро, Бөекбритания, Австралия һ.б. |
| ...өйдә кайнатылган сыра җылыту каешыкиңлеге 14 мм һәм 20 мм, каеш озынлыгы 900 мм, электр линиясе озынлыгы 1900 мм. Штепсельне АКШ, Бөекбритания, Евро, Австралия һ.б. буенча сайларга мөмкин. ...өй сырасы җылыткыч каешыдиммер яки температураны контрольдә тотучы термостат өстәргә мөмкин, кулланганда температура полосасы да өстәлә. | |
Продукт конфигурациясе
Ферментацияләү өчен кайнату тасмасы җылыткычын бүлмә температурасы бик салкын булганда, өйдә кайнатылган ...Кайнату тасмасын кайнату чиләгенә яки демижонга урап, аны розеткага тоташтырыгыз.Бу универсаль кайнату тасмасын төрле зурлыктагы ферментация савытларында кулланырга мөмкин.
Алар кыш айларында, өйдә салкынрак була башлаганда, бик яхшы.
Кайнату тасмасы даими температурада җылына һәм якынча 25 ватт куллана. Термометр белән бергә кулланыгыз.
Әгәр һава бик салкын булса, кайнату тасмасын ферментаторның төбенә якынрак урнаштырыгыз (аскы өлешеннән якынча 5-10 см ераклыкта). Әгәр дә сезнең ферментацияләүче шәраб яки сырагызга бераз гына өстәмә җылылык кирәк булса, аны ферментацияләүче сыеклыкның өске өлешеннән 5-10 см астарак урнаштырыгыз. Кирәкле температурага ирешү өчен, ферментатордагы тасмаларның урнашуы белән эксперимент ясарга туры килергә мөмкин. Һәрвакыт өстән башлагыз һәм теләгән ферментация температурасына җиткәнче, 24 сәгать эчендә тасманы әкренләп төшерегез.
Кайнату тасмасын савыт төбенә куегыз, кайнатуны тиешле температурага кадәр җылытыгыз.
Өйдә кайнату җылыткычыкиңлеге 14 мм һәм 20 мм, төрле сыра кайнату савытлары өчен яраклы; Шулай ук, җылыту тасмасының озынлыгы 900 мм, ә шнурның озынлыгы 1900 мм һәм ул 7-8 галлонлы пластик ферментаторлар яки 6 галлонлы пластик ферментаторлар өчен яраклы.
Өйдә сыра кайнату өчен җылыткыч пакетын үтә күренмәле пакетка, басылган картон пакетка яки тартмага төреп була. Басылган картон пакетка (500 данә) һәм тартмага (500 данә) MOQ бар, стандарт пакетта бер җылыткыч һәм бер үтә күренмәле полиэтилен пакет бар.
Җитештерү процессы
Хезмәт
Үсеш
продуктларның спецификацияләрен, рәсемнәрен һәм рәсемнәрен алды
Цитаталар
менеджер 1-2 сәгать эчендә сорауга җавап бирә һәм бәя җибәрә
Үрнәкләр
Кара җитештерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерү өчен бушлай үрнәкләр җибәреләчәк
Җитештерү
продукт спецификациясен тагын бер тапкыр раслагыз, аннары җитештерүне оештырыгыз
Заказ
Үрнәкләрне раслагач, заказ бирегез
Сынау
Безнең QC командасы продукт сыйфатын китерү алдыннан тикшерәчәк
Төргәкләү
кирәк булганда продуктларны төрү
Йөкләнә
Әзер продуктларны клиент контейнерына йөкләү
Алучы
Сезнең заказны кабул иттем
Ни өчен безне сайларга
•25 ел экспорт һәм 20 ел җитештерү тәҗрибәсе
•Завод якынча 8000 м² мәйданны били
•2021 елда барлык төр алдынгы җитештерү җиһазлары алыштырылды, шул исәптән порошок тутыру машинасы, торбаларны кыскарту машинасы, торба бөкләү җиһазлары һ.б.
•уртача көнлек җитештерү күләме якынча 15000 данә тәшкил итә
• Төрле Кооператив клиенты
•Үзгәртү сезнең таләпкә бәйле
Сертификат
Бәйле продуктлар
Завод рәсеме
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
Элемтәләр: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














