| Продукт исеме | Кытай заводы электр торбалы фланецлы су бастыру җылыткычы |
| Торба материалы | дат басмас корыч 304, дат басмас корыч 201 |
| Торба диаметры | 10 мм |
| Көчәнеш | 220В/380В |
| Көч | 4 кВт, 6 кВт, 9 кВт, 12 кВт һ.б. |
| Озынлык | 200 мм, 250 мм, 300 мм һ.б. |
| Җылыткыч өлешләре | бер җылыткыч, бер прокладка һәм пластик саклагыч капкач белән |
| Төргәк | бер җылыткыч һәм бер капчык |
| Jingwei җылыткычы җитештерүче, безнең тулысынча торбасыман чуму җылыткычын клиент таләбе буенча көйләргә мөмкин, теләсә нинди махсус таләпләр турында сорау алдыннан безгә хәбәр итәргә кирәк. Без су фланецлы батыру җылыткычының кайбер стандарт характеристикаларын күрсәттек, зинһар, турыдан-туры безгә мөрәҗәгать итегез! | |
Фланецлы су җылыткыч шулай ук фланецлы электр җылыту трубкасы (шулай ук электр җылыткычы буларак та билгеле) буларак билгеле, ул U-формасындагы торбасыман электр җылыту элементын куллана, фланецта үзәкләштерелгән җылыту өчен күп U-формасындагы электр җылыту торбасы эретеп ябыштырыла, җылытуның төрле мохит дизайны спецификацияләренә туры килә, фланец капкачына җыелган көч конфигурациясе таләпләренә туры килә, җылытыла торган материалга кертелә. Җылыту элементы чыгарган күп күләмдәге җылылык җылытылган мохиткә тапшырыла, мохитнең температурасын арттырып, кирәкле процесс таләпләрен канәгатьләндерә, ул нигездә ачык һәм ябык эретмә бакларында һәм түгәрәк/элмәк системаларында җылыту өчен кулланыла.
Торбасыман фланецлы җылыткыч шулай ук нурлы җылыту трубкасы дип тә атала, ул фланецка беркетелгән 1, 2, 3 яки 3 U-формасындагы трубкаларның берничәсеннән тора. Югары җылылык нәтиҗәлелеге һәм җиңел урнаштыру аркасында, ул еш кына су бакларын, май бакларын һәм казаннарны җылыту өчен кулланыла. Фланецлы электр җылыту трубкасының формасы катлаулы булса да, аны урнаштыру җиңел. Бүген фланецлы электр җылыту торбаларын урнаштыру ысулына күз салыйк. Фланецлы электр җылыту торбасы ике төргә бүленә: яссы фланец һәм чыбыклы фланец, ә чыбыклы фланец чыбыклы һәм кире чыбыклы тоткычлы ике төргә бүленә.
1. Яссы фланецлы җылыту трубкасы
A. Башта җылыту савытында тишекләр ясагыз. (Ачыш, гадәттә, фланец җылыту торбасының тышкы диаметрыннан зуррак)
B, аннары тышкы насадканы тишекнең тышына эретеп ябыштырыгыз. (Тышкы насадканың диаметры тишекнең ачылу диаметрына тигез)
C, аннары ана фланецны тышкы насадкага эретеп ябыштырыгыз. (Ана фланец җылыту торбасы өстендәге фланец белән туры килә)
D. Ниһаять, фланец җылыту торбасындагы фланец һәм төп фланец винтлар белән беркетелә, һәм герметик боҗра уртада тәртиптә.
2. җеп фланец
(1). чыбыклы тоткычлы фланецлы электрлы җылыткыч
A. Башта җылыту савытында тишекләр ясагыз.
B. Тишекнең тышкы ягындагы ана боҗраны эретеп ябыштырыгыз. (Ана боҗра җылыту торбасы җеп тоткычы белән туры килә)
C, ниһаять, электр җылыту торбасын ана теш боҗрасына турыдан-туры борыгыз.
(2). кире тоткычлы фланецлы торбасыман җылыткыч
A. Башта җылыту савытында тишекләр ясагыз. (Тишек җылыту торбасының җеп җебенең диаметрына тигез)
B, аннары кире чыбыклы фланецлы электр җылылык торбасының җепле өлеше контейнер эченнән.
C, ниһаять, боҗраны ябыштыру өчен электр җылылык торбасының җебен алты почмаклы гайка белән беркетегез.
Сорау бирү алдыннан, зинһар, безгә түбәндәге мәгълүматларны җибәрегез:
1. Безгә рәсем яки чын рәсем җибәрү;
2. Җылыткычның зурлыгы, көче һәм көчәнеше;
3. Җылыткычның теләсә нинди махсус таләпләре.
















